• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 122.82m2

Apartament 2+1+2 per qira (600Euro) - Blv. Bajram Curri, Brryli

Blv. Bajram Curri, Prane Maternitetit te Ri, Tirane Brryli
PËR QIRA

600 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira Apartament 2+1+2, me vendodhje Blv. Bajram Curri, afer Maternitetit te Ri.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 122.8m2, dhe pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar dhe me dy ashensore.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie, kuzhine e ndare ne vete, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe ballkon.

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2080
 • Sip. Totale: 122.82 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 8
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 261
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin