• Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 3
 • 290m2

Vile 3+1+2+truall (290m2) per shitje - Farke, (Prane Kompleksit " The touch of Sun"

Prane Kompleksit "The Touch of Sun" Farkë
PËR SHITJE

275,000 €

Përshkrim

Te dhenat mbi pronen:

- Ndertim i ri 2-katesh
- Ne total 176m2ndertim, nga te cilat 88m2 ndertim kati i pare + 88m2 ndertim kati i dyte.
- Kati i pare i organizuar ne nje sallon + kuzhine e madhe+1 tualet & shkallet e brenshme qe bejne kalimin per ne katin e dyte
- Kati i dyte i organizuar ne 3 dhoma gjumi + nje tualet + ballkon i madh
- Vila disponon garazh dhe depo anash shtepise (30m2)
- Ne oborr ka hapesire dhe per dy makina per parkim.
- Vila eshte komplet e termoizoluar me sistem kapot nga jashte dhe dopio xham te gjitha dritaret, si dhe me grila veneciane.
- Cdo ambient ka kondicioner.

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2081
 • Sip. Totale: 290 m2
 • Sip. e brendshme:88 m2
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualetet: 3
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Villa
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 361
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: