• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 85m2

Apartament me Qira

Rruga Kongresi i Lushnjes 21 Dhjetori
PËR QIRA

450 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qira tek 21Dhjetori, ne rrugen Kongresi i Lushnjes. Apartamenti ndodhet ne katin e 5, i fundit, pallat egzistues,i mireadministruar, pa ashensor. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe eshte i pershtatshem per 4 persona. Kerkohen kliente afatgjate.

Informacion

 • Referenca: KOM2082
 • Sip. Totale: 85 m2
 • Sip. e brendshme:75 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 5
 • Klikimet nga Website: 48
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Fire station
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Kontakto Agjentin