• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 170m2

Banese private 2+1+2 per qira - Prane Qendres Tregetare TEG

Prane Qendres Tregetare TEG Farkë
PËR QIRA

1,000 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira banese private me organizim 2+1+2, shume prane Qendres Tregetare TEG.

Te dhenat mbi pronen:

- Me oborr dhe pishine te brendshme
- Parking Privat
- Totalisht e mobiluar
- Me parket dhe sistem kodicionimi
- Cmimi i qirase 1000 Euro/muaj

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni :)

Informacion

  • Referenca: PAZ2084
  • Sip. Totale: 170 m2
  • Sip. e brendshme:80 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 34
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin