• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 70.78m2

Apartament 1+1 (70.78m2) per shitje - Astir, Viles L

Prane Viles L Astiri
PËR SHITJE

60,163 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje Apartament 1+1 me siperfaqe totale 70.78m2 , i pozicionuar ne katin e 5-te te nje Godine banimi polifuksionale (10 kate mbi toke dhe 2 kate nentoke), ne proces ndertimi.

Ne te njejten godine dipsonojme dhe tipologji te tjera apartamentesh per shitje dhe vende parkimi.

Cmimi i apartamenteve: 850Euro/m2
Parkimi kati -2: 8000Euro
Parkimi kati -1: 10,000 Euro

Informacion

 • Referenca: PAZ2085
 • Sip. Totale: 70.78 m2
 • Sip. e brendshme:62.82 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 5
 • Klikimet nga Website: 27
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: