• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 115m2

Apartament 3+1+2+2 ne shitje

Liqeni Artificial Liqeni i Tiranës
PËR SHITJE

Çmimi sipas Kërkesës

Përshkrim

Shesim Apartament 3+1+2 me 2 ballkone te prane Liqenit artificial, ne katin e dyte te nje pallati egzistues te mireadministruar, me planimetri perfekte me siperfaqe totale 115m2 dhe siperfaqe neto 106m2, orientimi Jug. Apartamenti eshte i investuar totalisht me punime dhe pajisje shume cilesore dhe shitet i mobiluar si ne foto!

Informacion

 • Referenca: KOM2088
 • Sip. Totale: 115 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 2
 • Klikimet nga Website: 39
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School
 • View to Lake

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: