• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 108m2

Apartament 2+1 me qera

Eleonora Kodra e Diellit
PËR QIRA

370 € /Muaj

Përshkrim

Tek Kodra e Diellit, prane Eleonores!
Japim me qera apartament 2+1+Blk me siperfaqe 108m2 . Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri, te miradministruar me ashensor dhe organizohet ne koridor hyres, sallon ndenje i bollshem+kushine gatimi, 2 dhoma gjumi te bollshme, tualet dhe ballkon i madh!
Gjithashtu ofrohet edhe garazhd me cmim extra.

Informacion

 • Referenca: KOM2093
 • Sip. Totale: 108 m2
 • Sip. e brendshme:96 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 2
 • Klikimet nga Website: 25
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin