• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 80m2

Apartament 1+1 ne shitje

Rruga e Kavajës
PËR SHITJE

120,000 €

Përshkrim

Rruga e Kavajes
Shesim apartament 1+1 ne rrugen e kavajes, pallat i ri me ashensor, buze rruges kryesore, kati 4, siperfaqe me 80m2, orientim Jug-Lindje, me pamje te lire dhe drite natyrale gjate gjithe dites!

Informacion

 • Referenca: KOM2094
 • Sip. Totale: 80 m2
 • Sip. e brendshme:80 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 4
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 314
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Fire station
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: