• Dhoma Gjumi: 6
 • Tualete: 4
 • 600m2

Vile me qera

rruga Tafil Agai Selitë
PËR QIRA

3,000 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qera Vile, 4 kate me siperfaqe ndertimi 600 m2 dhe siperfaqe truall 400 m2! Vila ndodhet tek blloku i vilave selite, prane Komunes se Parisit! Vila eshte plotesisht e mobiluar, e shtruar me parket dru Lis masiv 100 Eur/m2, elektroshtepiake SMEG, Panel diellor 300l, Kondicioner, dyer dritare duralumin termik me vlere 360 eur/m2, sistem termoizolimi etj, dhe organizohet si me poshte:
-kati 1, open space + Tualet (137.5m2)
-kati 2,koridor hyres i rregullt, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe kushine e bollshme, tualet, ballkon (137.5m2)
-kati 3, koridor hyres i rregullt, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe kushine e bollshme, tualet, (137.5m2)
-kati 4, penthouse open space me kushine, dhe dhome gjumi te vecante, tualet, verande (137.5m2)
Vila eshte e pershtatshme per banim ose biznese te ndryshme si, Call Center, Spital privat, Klinike mjekesore,Kopesht, Azil, Zyra,etj.
Me certifikate pronesie.

Informacion

 • Referenca: KOM2103
 • Sip. Totale: 600 m2
 • Sip. e brendshme:600 m2
 • Sipërfaqja e Tokës: 400 m2
 • Dhoma Gjumi: 6
 • Tualetet: 4
 • Dhomë Ndenje: 3
 • Lloji: Villa
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 385
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Kontakto Agjentin