• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 160m2

Apartament Luksoz ne shitje

Ring Center Zogu I Zi
PËR SHITJE

260,000 €

Përshkrim

Ring Center
Shesim Super apartament tek Ring Center. Siperfaqe totale 160 m2. Apartamenti eshte i mobiluar me arkitekt dhe shitet sic eshte me me vlere investimi 60.000 Euro. Aktualisht apartamenti eshte i dhene me qera me 1.000 Euro ne muaj.

Informacion

 • Referenca: KOM2112
 • Sip. Totale: 160 m2
 • Sip. e brendshme:160 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 5
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 320
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Fire station
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: