• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 136m2

Jepet me Qira Apartament ne Bllok!

Ish Blloku
PËR QIRA

1,400 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti ne nje zone te Bllokut
-Me siperfaqe 136 m2
-I mobiluar me kushte shume te mira
-Zone shume te qete
-Hapsire per tu kthyer dhe ne 3+1
-Kati i 4
-Garazh i perfshire

Per informacione te metejshme na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: BLL2117
 • Sip. Totale: 136 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 380
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin