• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 116m2

Liqeni Artficial

Kopeshti Zoologjik Kopshti Botanik Zoologjik
PËR SHITJE

170,000 €

Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2 me 2 ballkone dhe depo. Prane liqenit artificial, tek koepshti zoologjik. Pallat i ri me ashensor. Kati 3. siperfaqe 116 m2. Planimetri perfekte. Mundesi ndarje ne 2 apartamente 1+1.

Informacion

 • Referenca: KOM2125
 • Sip. Totale: 116 m2
 • Sip. e brendshme:116 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 3
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 269
 • Në proçes hipotekimi

Komoditetet

 • View to Lake

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: