• 106m2

Jepet me Qira Apartament ne Bllok!

Ish Blloku
PËR QIRA

1,200 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me Qira Apartament ne bllok
-Me siperfaqe 106 m2, 2+1
-Lokacion i pershtashem dhe per zyra
-Me ashensor,kati i 9
-Pallat i mireadministruar
-Cmimi 1200 euro(bruto)

Per informacione te metejshme na kontaktoni

Informacion

  • Referenca: BLL2132
  • Sip. Totale: 106 m2
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 391
  • Ka Hipotekë

era.property_plans

Kontakto Agjentin