• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 78m2

Stadiumi Dinamo

Stadiumi Dinamo Stadiumi Dinamo
PËR QIRA

Çmimi sipas Kërkesës /Muaj

Përshkrim

Apartament 1+1 me qera tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti mdodhe ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ashensore. Apartamenti eshte i sapo Mobiluar dhe i pabanuar me pare. Jepet me qera afat gjate, preferohen cift.

Informacion

 • Referenca: KOM2133
 • Sip. Totale: 78 m2
 • Sip. e brendshme:78 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 7
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 624
 • Ka Hipotekë

Komoditetet

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Fire station
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Kontakto Agjentin