• 470m2

Dyqan ne Shitje

Rruga Idriz Dollaku Ali Demi
PËR SHITJE

465,000 €

Përshkrim

Shesim Dyqan, tek Ali Demi ne Rrugen Idriz Dollaku. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe aktualisht eshte i dhene me qera afat gjate dhe perdoret si Show Room per pajisje elektroshtepiake. Dyqani shitet me cmim okazion per pak kohe.

Informacion

  • Referenca: KOM2134
  • Sip. Totale: 470 m2
  • Sip. e brendshme:470 m2
  • Lloji: Shop
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 326
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: