• Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 3
 • 231m2

Vile individuale 2-kateshe per qira - "Long Hill Residence", Prane TEG

Rezidenca Long Hill Lundër
PËR QIRA

3,000 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira Vile individuale & moderne 2-kateshe, me vendodhje ne periferi te kryeqytetit prane Qendres Tregetare TEG, pjese e nje prej rezidencave me te mirenjohura, " Long Hill".

Vila ofrohet totalisht e mobiluar dhe cdo kat ajroset dhe ndricohet nga drita natyrale.

Cmimi i qirase mujore 3000Euro/muaj (neto).

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2136
 • Sip. Totale: 231 m2
 • Sip. e brendshme:117 m2
 • Sipërfaqja e Tokës: 649 m2
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualetet: 3
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Lloji: Villa
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 412
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin