• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 55m2

Super Apartament 1+1 per qira - Kompleksi "Siri 2", Rr. "Siri Kodra"

Kompleksi "Siri 2", Rr. "Siri Kodra" Frigoriferi
PËR QIRA

450 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per here te pare me qira nje super apartamerent 1+1, totalisht i arreduar, dhe i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor prane rruges "Siri Kodra".

Apartamenti ofron te gjitha kushtet optimale per nje jetese te qete dhe komode.

Apartamenti ka nje largesi prej 13 deri 15minuta nga qendra e kryeqytetit.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2144
 • Sip. e brendshme:55 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 2
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 448
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin