• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 125m2

Apartament 2+1+parking per qira - Prane Liqenit Artificial

Prane Liqenit Artificial Liqeni i Tiranës
PËR QIRA

1,200 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira Apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 125m2, i pozicionuar ne katin e gjashte te nje pallati te mireadministruar me ashensor ne zonen e Liqenit Artificial.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ofron nje pamje me fushepamje te hapur dhe gjelberim.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2146
 • Sip. Totale: 125 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 6
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 105
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin