• Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • 140m2

Apartament 3+1+2 (140m2) per shitje - Liqeni i Thate, Kompleksi Kolombo, Tirane

Kompleksi Kolombo, Liqeni Thate Liqeni i Thatë
PËR SHITJE

199,000 €

Përshkrim

Ofrohet per shitje apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 140m2, i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati me ashensor, pjese e nje kompleksi te mirenjohur ne Zonen e Liqenit te Thate.
Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor shperndares, nje ambient ndenie + gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone.

Apartamenti shitet i pamobiluar, vetem me kundrabufene.

Diponon certifikate pronesie.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2147
 • Sip. Totale: 140 m2
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 2
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 465
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: