• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 80m2

Super Apartament per qira - Rezidenca "Foleja e Gjelber", Zogu i Zi, Tirane

Zogu I Zi
PËR QIRA

700 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qira apartament 1+1, pozicionuar ne katin e peste te nje prej rezidencave me te reja ne kryeqytet, ngjitur me Ring Center, Rez. "Foleja e Gjelber".

Apartamenti ka nje hapesire mjaft te bollshme, ofrohet totalidht i mobiluar dhe ne cmim ka te perfshire dhe parkingun.

Dipsonon dy ballkone.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2152
 • Sip. Totale: 80 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 5
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 452
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin