• Dhoma Gjumi: 2
  • 110m2

Apartament 2+1 per shitje 110m2 - Rruga e Cipajve, Zona e Skeles

Rruga e Cipajve, Zona Skele, Vlore
PËR SHITJE

143,000 €

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1, i pozicionuar ne katin e dyte ne Rrugen e Çipajve, afer zones se skeles.

Apartamenti ka siperfaqe 110m2 dhe cmimi i shitjes: 1300euro/m2.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2205
  • Sip. Totale: 110 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 151
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: