• Dhoma Gjumi: 24
  • 2700m2

Duper Hotel per shitje 2700m2 - Rradhime, Vlore

Rradhime, Vlore
PËR SHITJE

3,600,000 €

Përshkrim

Rradhima eshte nje nga plazhet me perrallore te Vlores me uje bruz kristal dhe guralec te lehte.

Eshte plazhi i pershtatshem per te gjitha kategorite e ne mes te ksaj mrekullie natyrore ne ju ofrome super Hotel per shitje i cili mund te menaxhohet per nje sezon turistik veror apo dimeror sipas deshires apo kerkesave tuaja.

Hoteli eshte i organizuar me 24 dhoma secila me tualetet perkatese soperfaqe na 50m2, ka nje pamje spektakolare, eshte teresisht me pamje nga deti, ka nje siperfaqe 2700m2, me nje invtesim te brendshem e te jashtem super luksoz,

Kati i pare ka bare-restorante, me verande dhe parking te madh teresisht privat nentoke. Ofron gjithashtu bar, restorant, , kend lojrash per femijet. Ndodhet ne vijen e pare. Cmimi 3.6 milion euro.

Informacion

  • Referenca: PAZ2206
  • Sip. Totale: 2700 m2
  • Dhoma Gjumi: 24
  • Lloji: Hotel
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 119
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: