• 63m2

Apartament 2+1 per shitje - Midis Rruges se Durresit dhe Bllokut te Ambasadave

Midis Rruges se Durresit dhe Bllokut te Ambasadave
PĂ‹R SHITJE

115,000 €

PĂ«rshkrim

Shitet Apartament 2+1
đź“Ś Midis Rr Durresit dhe Blloku Ambasadave
- Kati 4 (pallat ekzistues)
- Sip 63 m neto
- Shitet e mobiluar
- Pamje lindje-perendim
Cmimi 115”000 euro

Informacion

  • Referenca: PAZ2207
  • Sip. Totale: 63 m2
  • Kati: 4
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 103
  • Ka HipotekĂ«

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: