• 1265m2

Vile individuale 2-kateshe+ 1 kat nentoke per qera - Rolling HILL Residence

Rolling Hill Residence Rolling Hill Residence
PËR QIRA

5,000 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qera vile individuale 2kateshe + 1 kat nentoke ne Rezidencen Rolling Hill.

Vila ofrohet totalisht e mobiluar.

Siperfaqja e nderteses: 221m2 dhe truall: 1265m2 (nga te cilat Sip e katit nentoke: 217m2, Sip e katit perdhe: 221m2, dhe siperfaja e katit te pare: 160m2).

Per me shume informacion rreth organizimit te viles dhe per nje vizite nga afer jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2216
  • Sip. Totale: 1265 m2
  • Lloji: Villa
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 354
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin