• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 1
 • 95m2

Apartament 2+1 per qera (400Eur) - Perballe Kompleksi Molla

Perballe Kompleksit Molla, Astir Astiri
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qera Apartament 2+1, i pozicionuar ne katin e kater te nje pallati te mireadministruar me ashensor ne zonen e Astirit, Perballe Kompleks Molla.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenjie+kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Per me teoer informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2220
 • Sip. Totale: 95 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 4
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 296
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin