• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 98m2

Apartament 1+1 luxury per qera (400Eur) - Kompleksi Mangalem 21, Ali Demi

Kompleksi Mangalem 21, Ali Demi Ali Demi
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qera Apartament 1+1, i pozicionuar ne katin e nente te nje prej godinave te Kompleksit Mangalem 21, Ali Demi.

Apartamenti ka mobilim cilesor, me elektroshtepiake te markave prestiogjioze.

Ka siperfaqe te bollshme, ndricim natyral gjate gjithe dites dhe eshte i pabanuar me pare.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2221
 • Sip. Totale: 98 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 9
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 152
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin