• 69m2

Ambient zyre per qira (69m2) - Sky Tower, Ish-Blloku

Ish Blloku
PËR QIRA

1,250 € /Muaj

Përshkrim

Sky Tower me pozicionimin e tij ofron mundësinë më të mirë për te patur nje ambient zyre me qira.

Ai ndodhet në zemër të Tiranës, pranë një prej zonave më atraktive dhe elitare të quajtur ”Blloku”.

Ofrojme ambient ideal te zyres per qira, me nje siperfaqe prej 69m2, me nje pozicionim dhe orjentim perfekt.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ2228
  • Sip. Totale: 69 m2
  • Lloji: Office
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 111
  • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin