• Tualete: 1
  • 25m2

Dyqan buze rruge per qera - Brryli, Tirane

Brryli
PËR QIRA

300 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per qera Dyqan, i ndodhur buze rruge, prane zones se Brrylit.

Zone dhe rruge me levizshmeri te madhe.

Brenda dyqanit disponohet dhe nje tualet.

Cmimi: 300Eur/Muaj

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2231
  • Sip. Totale: 25 m2
  • Tualetet: 1
  • Lloji: Shop
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 127
  • Ka Hipotekë

Property video

Kontakto Agjentin