• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 95m2

Apartament 2+1+2 per qera (700EUR) - Rr. Riza Cerova, Tirane

Rruga Riza Cerova, Tirane Rruga e Dibrës
PËR QIRA

700 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per here te pare me qera Apartament 2+1+2, i pozicionuar ne katin 10 te nje pallati te ri, Ndertim i vitit 2023.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar, me mobilje dhe elektroshtepiake mjaft cilesore.

Apartamenti ofron nje pamje panoramike te kryeqytetit.

Cmimi i qirase mujore: 700EUR.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2237
 • Sip. Totale: 95 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 10
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: New
 • Klikimet nga Website: 131
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin