• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 60m2

Apartament 1+1 per Qera (450EUR) Rr. Irfan Tomini, Perballe Kompleksit Delijorgjii

Rruga Irfan Tomini, Perballe Kompleksit Delijorgji Pallati me Shigjeta
PËR QIRA

450 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet per Qera Apartament 1+1, i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati me ashensor, te ndodhur ne Rrugen Irfan Tomini, Perballe Komplesk Delijorgji.

Te dhena te tjera mbi pronen:

- Totalisht i mobiluar
- Dy divanet e dhomes se ndenjes, krevati dhe koondicionieri jane te rinj.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

 • Referenca: PAZ2240
 • Sip. Totale: 60 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 2
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 94
 • Ka Hipotekë

Kontakto Agjentin