Apartament 1+1 per qera - 700 Eur - Prane Amabasades Amerikane

Prane Ambasades Amerikane Stadiumi Qemal Stafa
era.for_

700 €

Përshkrim

Ofrohet per qera Apartament 1+1, pjese e nje pallati te mireadministruar me ashensor, me vendodhje ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, prane Air Albania Stadium.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie, ambient gatimi i vecuar, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ2258
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: New
  • Klikimet nga Website: 35
  • Ka Hipotekë

Property video

Kontakto Agjentin