• Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • 76m2

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes

Mujo Ulqinaku Rruga e Kavajës
PËR SHITJE

213,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes. Apartamenti eshte pjese e nje ndertese te re, shume prane qendres se qytetit, me siperfaqe te brendshme 75.95m2 si dhe siperfaqe totale 91.31m2.Perbehet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje kuzhine, dy tualete si dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 7 te godines, ku 2 katet e meposhtme jane kate sherbimi, si dhe ka 4 kate parkimi nentokesor. Per me shume detaje ju lutem na kontaktoni! 

Informacion

 • Referenca: ROG1
 • Sip. e brendshme:76 m2
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualetet: 2
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 7
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 326

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: