• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1
  • 70m2

Apartament 2+1 ne shitje

Pazari i Ri - Hoxha Tahsim
PËR SHITJE

95,000 €

Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e Pazarit te Ri, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues, pa ashensor.Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe hapsira e ndenjtjes+gatim, eshte i orientuar nga jugu dhe shitet i pamobiluar.Ne apartament eshte investuar se fundmi ne pajisjet e tualeti dhe shtrimin e dyshemese me parket.Per me shume informacion ose vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni !

Informacion

  • Referenca: ROG27
  • Sip. e brendshme:70 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 163

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: