• Dhoma Gjumi: 1
 • Tualete: 1
 • 93m2

Apartament 2+1 ne shitje

Brryli
PËR SHITJE

100,000 €

Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e Brrylit, ne katin e trete te nje objekti ekzistues pa ashensor.Apartamenti ka nje siperfaqje prej 93 m2, orientohet nga lindja dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, hapsire ndenjtje dhe kuzhine te vecuara nga njera tjetra si dhe nje tualet.Ne kete apartament eshte investuar se fundmi ne pajisjet e tualetit dhe ne dysheme, e cila eshte e shtruar me parket.Zona ne te cilen ndodhet ky apartament ofron gjithe facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.Per me shume informacione ose vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni !

Informacion

 • Referenca: ROG70
 • Sip. e brendshme:93 m2
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Tualetet: 1
 • Dhomë Ndenje: 1
 • Kati: 3
 • Lloji: Apartment
 • Statusi: Used
 • Klikimet nga Website: 205

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: