• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1

Super apartament 1+1 ne Green Coast per shitje

Dhërmi
PËR SHITJE

258,000 €

Përshkrim

Shitet super apartament 1+1 ne rezidencen Green Coast Resort & Residences. Rezidence tejet luksoze pozicionuar ne jug te vendit, prane Palases.Apartamenti ka siperfaqe ndertimi prej 79,4 m2 dhe gjithashtu oborr prej 79m2. Ofrohet dhe nje vend parkimi i perfshire prej 28m2 Apartamenti perbehet nga sallon ndenje + kuzhine, 1 dhoma gjumi , 1 banjo dhe verande.Apartamenti ofron pamje panoramike, mundesi e shkelqyer investimi dhe banimi!Per me shume detaje rreth prones ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: PAZ368
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 427

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: