• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2

Apartament 3+1+2 te Liqeni i Tiranes

Liqeni i Thatë
PËR SHITJE

215,000 €

Përshkrim

Apartament 3+1+2 ne Shitje.Me siperfaqe 142m², organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenjeje, koridor shperndares, 2 tualete dhe 2 ballkone.Shitet bosh me ambient gatimi, frigorifer dhe kondicionere.Ndodhet ne kat te 4 ne pallat te ri.Rruge kryesore dhe zone shume e kerkuar per banim.Me hipoteke.

Informacion

  • Referenca: PAZ383
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 4
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 215

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: