• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament ne shitje 2+1+2

Komuna e Parisit
PËR SHITJE

170,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 111.3 m2 ne komune te Parisit prane "Kristal Center"  Hapesira organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen e siperfaqes ne nje dhome ndenje me ambientin e gatimit , nje dhome gjumi me tualet  nje dhome gjumi per femije ,ku dhoma matrimoniale dhe ambienti i gatimit kane dalje ne ballkon.Apartamenti ndodhet  ne katin e 6-te banim ne nje ndertim te ri i perfunduar vitete fundit , me ashensor me njesi sherbimesh te ndryshme dhe 2 kate parkim nentoke. Ndodhen ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitet prane ne rruge kryesore. Apartamenti ofron ndricim te mire dhe pamje te hapur i ciliozicionohet ne kahun veri -perendim.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone , jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ389
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 189

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: