• Tualete: 1

Shitet apartament 1+1, Në krah të Ambasador 3, Air Albania Stadium

Ne krah te Ambasador 3, Air Albania Stadium Rruga e Elbasanit
PËR SHITJE

172,500 €

Përshkrim

Shitet Aparatament 1+1 me sipërfaqe 69m2 (me çmimin 2500Eurom2) , i cili ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues me ashensor.Apartamenti është i mobiluar dhe organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje tualet, korridor dhe ballkon.Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara për të jetuar, duke qënë se i ofron të gjitha fasilitetet dhe shërbimet e kërkuara.Për më shumë informacion ose vizitë në pronë na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ428
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 365

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: