• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 3
  • 145m2

Apartament 3+1+3 me qira ne Qender te Tiranes

Qendër
PËR QIRA

1,000 € /Muaj

Përshkrim

Apartament 3+1+3 me qira ne Qender te Tiranes.Ka siperfaqe totale 164 m2 ne te cilen 145 m2 jane te banueshme.Apartamenti organizohet ne: nje dhome ndenje, nje kuzhine, tre dhoma gjumi, tre banjo ne te cilen njera prej tyre eshte me dritare dhe dy te tjerat jane me aspirim dhe tre ballkone.Eshte i shtruar me parket dhe secila nga dhomat eshte e pajisur me ajer te kondicionuar.Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor dhe ka te perfshire te gjitha pajisjet e nevojshme per banim.Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim, buze rruges kryesore.Orientimin e ka veri-lindje.Per nje vizite ne prone ose me shume informacion, ju lutem na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: BLL464
  • Sip. e brendshme:145 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 262

Kontakto Agjentin