• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 57m2

Apartment 1+1 - City Center

Qendër
PËR SHITJE

145,950 €

Përshkrim

 Shitet apartament 1 + 1 me siperfaqe 69.5m2 ne Rr " Kajo Karafili "Apartamenti organizohet ne korridor , dhome gjumi, dhome ndenje me ambientin e gatimit , tualet dhe ballkon. Ndodhet nje nje vendndodhje shume te mire ne qender te Tiranes, me facilitet e nevojshme prane. Shitet i mobiluar si ne foto me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Ka nje orientim te mire Jug - Lindje e cila i mundeson ngrohtesi dhe ndricim pjesen e te madhe te dites.  Per me shume detaje rreth prones , jeni te lutur te na kontaktoni. 

Informacion

  • Referenca: PAZ511
  • Sip. e brendshme:57 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 287

Komoditetet

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: