• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2

Apartament 3 + 1 me Qira

Donika Kastrioti Bllok - Kullat Binjake
PËR QIRA

1,000 € /Muaj

Përshkrim

Apartament me qira 3 + 1 prane Kullave Binjake, me siperfaqe 164 m2. Ndodhet ne katin e 5 te nje ndertese te re me ashensore.Hapsira organizohet  3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, kuzhine, dy  tualete dhe nje ballkon me pamje te hapur. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me arredim komod, me pajisje te perfshira. Per me shume detaje, ju lutem na kontaktoni! 

Informacion

  • Referenca: PAZ548
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 5
  • Klikimet nga Website: 93

Kontakto Agjentin