• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1

Apartament 1+1+Ballkon ne Shitje

Liqeni i Thatë
PËR SHITJE

100,000 €

Përshkrim

Apartament 1+1+Ballkon ne Shitje te Liqeni i Tiranes.Me siperfaqe 67m².Apartamenti shitet bosh,i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicionere.Pallat i ri me ashensor dhe rruge kryesore ne brezin e pare.Me hipoteke.

Informacion

  • Referenca: PAZ694
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Klikimet nga Website: 81

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: