• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1
  • 131m2

Apartamnet 2+1 - Ne Shitje

Laprakë - Spitali Hygea
PËR SHITJE

91,560 €

Përshkrim

Apartament ne shitje prane Casa Italia, Astir, Kthesa e Kamzes me siperfaqe 130.8 m2Hapesira eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualete dhe 1 ballkon.Ka nje orientim te mire, qe ofron mundesi per drite natyrale ne pjesen me te madhe te ditesApartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri dhe ndodhet ne katin e 8 te pallatit, me ashensor, prane te gjitha faciliteve te nevojshme. Zona e banimit eshte e populluar dhe lehtesisht e aksesueshme me te gjitha mjetet e transportit. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ762
  • Sip. e brendshme:131 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 300

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: