APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK LIQENI I THATE

Liqeni i Thatë
PËR QIRA

600 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qira tek liqeni i thate.Ndodhet ne kompleks me pallate te reja, e pajisur me ashensor.Ne katin e pare banim.Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon & kuzhine + dhome ndjenje.Ofrohet plotesisht e mobiluar me mobilje te reja, e shtruar me parket dhe post parkimi.Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: BLL781
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 356

Kontakto Agjentin