• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1

Apartament 1+1 ne Durres

Golem
PËR SHITJE

40,000 €

Përshkrim

Apartament 1+1 65m² per shitje me hipoteke.Ndodhet ne katin e 2-te te nje godine 5-kateshe.Organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjeje, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje fantastike.Apartamenti ka akses ne facilitetet e nje kompleksi me pishine, kend lojrash per femije dhe sherbime te ndryshme per nje jetese komode.Na kontaktoni per vizite ne prone.

Informacion

  • Referenca: PAZ812
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 188

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: