• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 3
  • 255m2

Shitet vile prane Prokurorise se Tiranes!!

Treni - Prokuroria e Tiranës
PËR SHITJE

300,000 €

Përshkrim

Shitet vile prane prane Prokurorise se Tiranes!!Vila ka siperfaqe totale 255m2 gjithashtu dhe nje oborr 26m2.Vila ka ne total 2 kate dhe nje 1 papafingo. Kati -1 eshte i organizuar ne 3 dhoma te cilat sherbejne si zyra gjithashtu dhe nje pjese sherben si garazh.Kati i dyte eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,nje dhome ndenje,kuzhine dhe nje tualet dhe ballkon.Vila shitet e mobiluar si ne foto.Papafingo eshte e ndare ne 2 dhoma,ku njera sherben si dhome ndjenje, nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ895
  • Sip. e brendshme:255 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 3
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Lloji: Villa
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 374

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: