• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1
  • 60m2

Jepet me qira super apartament 1+1 ne Qender!

Rruga e Kavajës
PËR QIRA

650 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 ne Qender te Tiranes. Lokacioni ku ndodhet apartamenti jep mundesi aksesi shume te shpejte me te gjitha zonat e tjera te Kryeqytetit, si dhe ofron nje mori facilitetesh prane. Apartamenti organizohet nga nje sallon me kushine, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Eshte i rinovuar sefundmi dhe arreduar me arkitekt, i ri dhe i pabanuar me pare. Per me shume detaje dhe informacion ju lutem te na kontaktoni!

Informacion

  • Referenca: MAS926
  • Sip. e brendshme:60 m2
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 326

Kontakto Agjentin