• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2

Apartament 3+1 - Rruga e Kavajes

Rruga e Kavajës
PËR SHITJE

175,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe 185m2 , prane Rruges se Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri , te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje sallon te bollshem, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje garderobe.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme prane dhe eshte pak minuta nga qendra e Tiranes. Ofron nje pamje te hapur drejt Tiranes ne tre drejtime te ndryshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ975
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 9
  • Klikimet nga Website: 255

Komoditetet

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: