• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2

Shitet Duplex (178m2) - Muzeu i Deshmoreve, Durres

Durrës
PËR SHITJE

200,000 €

Përshkrim

Shitet nje super Dupleks, i pozicionuar ne katin e peste dhe te gjashte te nje pallati ekzistues me vendodhje prane Muzeut te Deshmoreve, Durres.Dupleksi eshte i organizuar nga tre dhoma gjumi me parket druri cilesor, dy tualete me pajisje te reja hidrosanitare, nje kuzhine e madhe me veshje druri suedez, lavanteri, dhe nje papafingo e madhe me siperfaqe 49m2.Dupleksi ka hyrje te dedikuar, dhe eshte i inevestuar.Per me shume infomracion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1006
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 2
  • Kati: 5
  • Lloji: Duplex
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 543

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: