• Dhoma Gjumi: 2

Apartament 3+1+2 ne Shitje

Stacioni i Trenit
PËR SHITJE

147,000 €

Përshkrim

Apartament 3+1+2 ne Shitje te ish Stacioni Trenit.Me siperfaqe totale 118.8m², siperfaqe e brendshme 101.9m² dhe siperfaqe te perbashket 16.9m².Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1dhome ndenjeje,2 tualete, 1 koridor shperndares dhe 2 ballkone.Orientimi - LindjeNe pallat te ri me ashensor dhe ne rruge kryesore.Vendodhje favorite per jetese komode.Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1036
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 263

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: